Views Today : 1
Your IP Address : 3.144.187.103
Server Time : 2024-04-24

Ενημερωτική επιστολή προς τους γονείς

Αγαπητοί γονείς, μαθητές και μαθήτριες

Μετά το υποχρεωτικό κλείσιμο των σχολείων, λόγω του κορωνοϊού, δημιουργείται η ανάγκη επικοινωνίας τόσο με τους γονείς ,όσο και με τους μαθητές και τις μαθήτριες του σχολείου.

Παρά την απόσταση που μας χωρίζει θέλω με αυτόν τον τρόπο να σας δείξω ότι είμαι κοντά σας.

Η κατάσταση που επικρατεί είναι πρωτόγνωρη για όλους μας. Αυτό σημαίνει ότι χρειαζόμαστε δύναμη και αποφασιστικότητα ώστε να μπορέσουμε να ξεπεράσουμε αυτές τις δύσκολες στιγμές.

Μέσα από αυτό το ιστολόγιο θα προσπαθήσω να σας δώσω χρήσιμες προτάσεις και ιδέες για να μπορέσουμε να περάσουμε όμορφα και δημιουργικά.

Αποτέλεσμα εικόνας για μενουμε σπιτι logo

Ενημερωνόμαστε από τους ειδικούς και ακολουθούμε πιστά τις οδηγίες

Η Νηπιαγωγός

κ.Τάνια